3d

Druk 3D

Sprawimy, że twoje pomysły się urzeczywistnią! Jeśli masz prototyp, rysunek czy po prostu pomysł i chciałbyś zobaczyć jak wyglądają w rzeczywistości- wydrukowanie ich jest najtańszym i najszybszym sposobem, abyś już wkrótce mógł trzymać produkt w swoich rękach.

Posiadając wydruk 3D swojego produktu możesz go udoskonalić oraz upewnić się, że wygląda i działa dokładnie tak jak chciałeś. Możesz wprowadzić zmiany łatwo i tanio unikając kosztownych i skomplikowanych zmian w formach gdy są już zrobione.

Druk 3D oferuje także tanie rozwiązanie produkcji małoseryjnej. Większość produktów może być bowiem wydrukowana łatwo i stosunkowo niewielkim kosztem. Są one też wystarczająco silne aby służyły jako części różnych produktów.

Jeśli nie jesteś zorientowany co do możliwości technologii druku 3D nasi eksperci chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, przejrzą projekt lub pliki CAD i doradzą jak najlepiej wydrukować twój produkt.

Co potrzebujemy do druku 3D?

  • Najlepiej jeśli twoje produkty są narysowane w programie CAD i zapisane w kompatybilnym formacie (np. stl lub obj)
  • Pliki stl możesz stworzyć w większości programów typu CAD. Polecamy także rewelacyjne, darmowe programy takie jak Sketchup, FreeCAD lub DRAFTSIGHT.
  • Możemy także narysować Twój produkt dla Ciebie!

Prześlij nam swoje pliki:

Format: .obj .stl .thing
Maksymalna ilość plików: 5 plików
Maksymalna waga pliku: 5 MB